BİREYSEL KOÇLUKLAR

Bireysel yaşam koçu, hayatlarında yeni bir değişim ve dönüşüm yaratmak isteyen kişilere dönüşümü başlatma konusunda yardımcı olur. Kendinizi sıkışmış hissediyor ve içinde bulunduğunuz durumu çözümsüz buluyorsanız cevabın sizde olduğunu bilin. Yaşam koçunuz sorduğu güçlü sorularla içinizde var olan cevapları bulmanıza yardımcı olacaktır.  Bunu yaparken sizi var eden değerlerinizi, yaşam amacınızı ve hayallerinizi tekrar keşfedeceksiniz. Bu süreçte daha güçlü seçimler yaparak hayatınızın kontrolünü ele alacaksınız. Rüzgarın önünde sürüklenen bir gemideyseniz, artık dümene geçme zamanınız gelmedi mi?

İlişki Koçluğu

Sağlıklı iletişim kanallarının tıkandığı ilişkilerde , daha kaliteli ilişkiler kurmak isteyen bireylere veya gruplara (eş, aile, iş arkadaşı, takım vb.) verilen koçluk hizmetidir.


Eğer ilişkilerinizde anlaşılamadığınızı, yanlış anlaşıldığınızı düşünüyorsanız; aynı problemleri tekrar tekrar yaşamaktan yorulduysanız ilişki koçluğu  tam da size göre. İlişkilerinizin kısa zamanda nasıl dönüştüğüne siz bile inanamayacaksınız. Bir çaresi var. Değişim mümkün. Siz değişin, dünyanız değişsin.

Kariyer Koçluğu

Kişinin kendini tanımasına, potansiyeline ve hayallerine uygun bir kariyer hedefi oluşturmasına destek olan koçluk hizmetidir.

 

Bireyin koyduğu hedeflere odaklanmasına ve ulaşmak için gerçekleştireceği adımları belirlemesine destek olunur. Yol haritası kullanmanın yolcuya zaman ve enerji kazandırdığını unutmayın. Kariyer koçluğu da yol haritanızı belirlemenizde verdiği destekle zaman ve enerji kaybınızın önüne geçer. 

Telefon Üzerinden İlişki ve Kariyer Koçluğu

Aynı hizmetler telefon aracılığı ile de verilmektedir.