HATİCE BOŞÇA KİMDİR?

     Merhabalar ben Hatice Boşça, 20 yıllık eğitimciyim. 6 yıldır kendi adımı taşıyan şirketimde Kariyer Koçluğu yapıyorum. Grup eğitimleri ve bireysel koçluk hizmeti veriyorum. Özellikler ebeveynler ve eğitimcilerle çalışıyorum.

    Lisans yükseklisans edebiyat mezunuyum,doktora öğrencisiyim.8 yıl yurt dışında yaşadım (A.B.D, Suudi Arabistan, Dubai) Şu anda İstanbul ve Dubai arasında yaşıyorum. Yazıyorum. Okuyorum. Dinliyorum. Konuşuyorum. Sayfamda da bunları paylaşıyorum. Koçluk eğitimimi CTI (Coach Treaning Enstitü’den) aldım. Kadir Has Üniversitesi’nde Eğitimcinin Eğitimini tamamladım. Bir de Şiddetsiz İletişim eğitimi ve Masal anlatıcığı eğitimi aldım. 14 yaşında bir oğlum, 3 yaşında bir kızım var. Sihirli Benekler çocuk kitabının yazarıyım. Masal anlatıcısıyım. “Çalışan Anneler” hedef kitlem. Annelerin hem işte hem anneliklerinde başarılı ve mutlu olmalarına yönelik eğitimler veriyorum. “ Annem Koçum Olsun” patenti bana ait eğitim programım. Ayrıca whatsapp grubu üzerinden de “Çalışan Anneler Kariyer Koçluğu” gruplarım var. 5 yılda 1000’e yakın anne, 4 ülke ve 50 şehire ulaştım. 


     İçine doğduğumuz kültürümüzün güzelliklerini madalya gibi göğsümde taşıyorum. Ancak takdir etme , empatik olma, karşıdakini dinleme, farklılıklara saygılı olma, yaratıcı düşünme, hayal kurma gibi özelliklerimizin gelişmesini istiyor ve onun için çalışıyorum.

+90 538 593 94 73

whats app.png

Bana yaz

Hizmetlerimi incele

Akasya Tower Residence A Kule Kat 26 No: 151 Üsküdar/İSTANBUL

Fairways East Tower 901 Street 5 Greens /Dubai  UAE

Sosyal ol 

  • YouTube
  • Instagram

©2019 Hatice Boşça Danışmanlık.

Her Hakkı Saklıdır.

  • whats app
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon